logo
18 Eylül 2019 Çarşamba 14:14:01
basketbol
14:00Jazz - PistonsCanlı
diğer
14:00Ledyanie Volky - HC DonbassCanlı
futbol
14:00Visakha - Boeung KetCanlı
futbol
14:00Club Eagles - United VictoryCanlı
futbol
14:00Hamburg (Amatörler) - Borussia (Amatörler)Canlı
basketbol
14:00SSHOR-71 Timiryazevskaya U17 - Gloriya U17Canlı
basketbol
14:00Liaoning Dinosaurs - Niigata Albirex BBCanlı
futbol
13:57Manchester City team - Manchester United teamCanlı
futbol
13:45Ansan Police FC - Ansan GreenersCanlı
basketbol
13:45Zamboanga Family`s Brand Sardines - Cebu City SharksCanlı
diğer
13:30Tseng Tou - ORGCanlı
diğer
13:30Finlandiya (Amatörler) - Rusya (Amatörler)Canlı
futbol
13:15FC Anyang - Suwon FCCanlı
futbol
13:15Gwangju FC - Bucheon FC 1995Canlı
diğer
13:00Moskova Kremlevci - Proletarii HockeyaCanlı
futbol
13:00FC Shakhtar Donetsk U19 - Manchester City U19Canlı
futbol
13:00Daejeon Korail FC - Sangju Sangmu PhoenixCanlı
futbol
12:45Vissel Kobe - Kawasaki FrontaleCanlı
futbol
12:45Ventforet Kofu - Hosei UniversityCanlı
futbol
12:45Sanfrecce Hiroshima - Oita TrinitaCanlı
diğer
12:30Manul U18 - Admiral U18Canlı
tenis
12:30Emma Raducanu - Leonie KungCanlı
diğer
10:00Kaskad - VepriCanlı
tenis
14:15Pauline Parmentier - Tessah Andrianjafitrimo
diğer
14:30Hong Kong - Kuveyt
diğer
14:30Tayland - Endonezya
futbol
14:30Persib Bandung - Semen Padang F.C.
futbol
14:30Atrak Bojnourd - Kheybar Khorramabad
futbol
14:30Naft Gachsaran F.C. - Shohada Babolsar
futbol
14:30Kaspian Qazvin - Shahrdari Hamedan
tenis
14:30Ng/Zheng - Duan/Yang
tenis
14:30Karlovskiy/Rublev - Baena/Molteni
tenis
14:30Millman/Puodziunas - Watanuki/Matsui
tenis
14:30Jianu/Izquierdo - Doumbia/Reboul
tenis
14:30Alexey Vatutin - Marton Fucsovics
tenis
14:30Zdenek Kolar - Dmitry Popko
tenis
14:30Pedro Martinez Portero - Jelle Sels
tenis
14:30Cristina-Andreea Mitu - Gaia Sanesi
tenis
14:30Andrea Petkovic - Shuai Zhang
tenis
14:30Yannick Mertens - Harry David Meehan
tenis
14:30Dorka Drahota Szabo - Miriam Bianca Bulgaru
tenis
14:30Panna Udvardy - Andreea Prisacariu
tenis
14:30Wang/Hsu - Lopez-Perez/Fruttero
tenis
14:30Linus Frost - Gianni Mina
tenis
14:30Jonathan Eysseric - Yanais Laurent
futbol
14:45Albirex Niigata Singapore - Balestier Khalsa FC
futbol
14:45Home United FC - Courts Young Lions
futbol
14:45Geylang International - Warriors Singapore
futbol
14:45Mes Novin Kerman - Shahrdari Astara
tenis
14:45Stosur/Zhang - Christian/Fichman
tenis
14:45Tim Van Der Horst - Kuzey Çekirge
diğer
15:00Portekiz - Romanya
diğer
15:001.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
diğer
15:00Iskra Odintsovo - MGTU
diğer
15:00Magnitka-Üniversite - Lokomotiv-Izumrud Yekaterinburg
diğer
15:00Dynamo Chelyabinsk - Yugra-Samotlor
futbol
15:00Telavi - FC Shukura Kobuleti
futbol
15:00Spartaki-Tskhinvali - FC Guria Lanchkhuti
futbol
15:00Shevardeni-1906 Tbilisi - FC Zugdidi
futbol
15:00FC Spartak Moskova U17 - FC Rubin Kazan U17
futbol
15:00Ratchaburi F.C. - Buriram United F.C.
futbol
15:00Yury Konoplev academy U17 - FC Dynamo Moskova U17
futbol
15:00Bangkok United F.C. - Port FC
futbol
15:00Atlético Madrid U19 - Juventus F.C. U19
futbol
15:00Olympiacos F.C. U19 - Tottenham Hotspur U19
futbol
15:00Bayer 04 Leverkusen U19 - Lokomotiv Moskova U19
futbol
15:00Honved U19 - MTK Budapest U19
futbol
15:00Shabana - St. Josephs Youth
futbol
15:00Migori - Northern Wanderers
futbol
15:00Nairobi Stima - Ushuru F.C.
futbol
15:00Talanta - Coast Stima
futbol
15:00Bandari F.C. - Zoo Kericho
futbol
15:00Bidco United - Nairobi City Stars
futbol
15:00Fortune Sacco - APS Bomet
futbol
15:00ŠK Slovan Bratislava U19 - Spartak Trnava U19
futbol
15:00CA San Miguel II - Colegiales II
futbol
15:00Talleres de Remedios de Escalada II - Club Social y Deportivo Tristán Suárez II
futbol
15:00High Quality United - Ugyen Academy F.C.
futbol
15:00Pellana - Ialyssos
futbol
15:00Chooka Talesh - Shahrdari Bam
futbol
15:00R&F - Southern District RSA
tenis
15:00Ugo Humbert - Yannick Maden
tenis
15:00Yanki Erel - Roni Mikael Hietaranta
tenis
15:00Simon Yitbarek - Lucas Catarina
tenis
15:00Viktor Durasovic - John-Patrick Smith
tenis
15:00Stefano Napolitano - Markus Eriksson
tenis
15:00Ruben Bemelmans - Antoine Escoffier
tenis
15:00Amanda Carreras - Lucrezia Stefanini
tenis
15:00Valentyna Ivakhnenko - Ganna Poznikhirenko
tenis
15:00Julia Payola - Jessica Pieri
tenis
15:00Richel Hogenkamp - Estelle Cascino
tenis
15:00Chloe Compson - Julyette Maria Josephine Steur
tenis
15:00Antoniuk/Ayari - Viglianisi/Sposetti
tenis
15:00Camilla Rosatello - Tatiana Pieri
tenis
15:00Guy Orly Iradukunda - Francesco Liucci
tenis
15:00Thomas Laurent - Amaury Delmas
tenis
15:00Melina Ferrero - Juana Larranaga
tenis
15:00Fausto Tabacco - Hichem Yasri
tenis
15:00Andrea Picchione - Elmar Ejupovic
tenis
15:00Melisa Morales - Jazmin Ortenzi
tenis
15:00Mell Elizabeth Reasco Gonzalez - Alija Merdeeva
tenis
15:00De Jong/Nijboer - Zharyn/Chepik
tenis
15:00Henri Squire - Majed Kilani
tenis
15:00Brittany Collens - Chelsea Vanhoutte
tenis
15:00Tomas Farjat - Bastian Malla
tenis
15:00Satral/Stanek - Damas/Lopez Montagud
tenis
15:00Martin Tiffon/Marti Pujolras - Arias/Pena Lopez
tenis
15:00Sormunen/Tiainen - Parko/Suvi
tenis
15:00Genaro Alberto Olivieri - Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
tenis
15:00Nicolas Bruna - Ignacio Carou
tenis
15:10Naoki Tajima - Oskar Antinheimo
futbol
15:15Brunei DPMM FC - Tampines Rovers FC
futbol
15:15Noah Yerevan - Shirak F.C.
diğer
15:30Fluminense, 19 yaş altı - Olimpiko U19
futbol
15:30Yuen Long II - Eastern Sports Club II
futbol
15:30Ihud Bnei Kfar Kara - Maccabi Bnei Raina
futbol
15:30Foolad Novin F.C. - Milad Mehr
futbol
15:30Pegasus II - Happy Valley AA II
futbol
15:30Shahrdari Mahshahr - Melli Hafari
basketbol
15:30Manila Stars - Navotas Uni-Pak Sardines
tenis
15:30Roca Batalla/Esteve Lobato - Arnaboldi/Arnaboldi
tenis
15:30Ekaterine Gorgodze - Cristina Bucsa
tenis
15:30Lucie Wargnier - Varvara Gracheva
tenis
15:30Adrian Exposito - Mauro De Maio
tenis
15:30Chiara Bordo - Saumya Vig
tenis
15:30Minami Akiyama - Yasmina El Sayed
tenis
15:30Sherif Makhlouf - Lenny Hampel
tenis
15:30Gloria Ceschi - Zoziya Kardava
tenis
15:30Federica Prati - Adesuwa Osabuohien
tenis
15:30Zverev/Simon - Lindstedt/Struff
tenis
15:30Dhruv Sunish - Tomas Lipovsek Puches
tenis
15:30Brancaccio/Dalla Valle - Margaroli/Shamasdin
tenis
15:30Margarita Lazareva - Sem Wensveen
futbol
15:45Al-Karkh SC - Al-Sinaat Al-Kahrabaiya
futbol
15:45Baghdad - Al-Quwa Al-Jawiya
diğer
16:00VC Vladimir - Grozny
futbol
16:00Tromsdalen UIL - Sandnes Ulf
futbol
16:00FC Strogino Moskova U17 - PFC CSKA Moskova U17
futbol
16:00SC Freiburg II - FSV Frankfurt
futbol
16:00Harare City F.C. - CAPS United F.C.
futbol
16:00Yadah - Bulawayo Chiefs
futbol
16:00GNK Dinamo Zagreb U19 - Atalanta Bergamo U19
futbol
16:00Club Brugge K.V. U19 - Galatasaray S.K. U19
futbol
16:00Mbeya City FC - Young Africans S.C.
futbol
16:00Polisi Tanzania - Azam FC
futbol
16:00Polis Di-Raja Malezya FA - Melaka United
futbol
16:00Sabah FA - Perak
futbol
16:00Felda United F.C. - Selangor FA
futbol
16:00Penang FA - Pahang FA
futbol
16:00Acassuso II - CSyD Flandria II
futbol
16:00FC Bukovyna Chernivtsi - Chaika Petropavlovskaya Borshgovka
futbol
16:00FC Dinaz Vishgorod - Niva Vinnitsa
futbol
16:00VPK-Agro Magdalinovka - FC Chornomorets Odesa II
futbol
16:00Veria - Diagoras F.C.
futbol
16:00Audace Cerignola - Casarano Calcio
basketbol
16:00SA Stratoniou - Pas Giannina
basketbol
16:00Ryukyu Golden Kings Okinawa - Shenzhen Aviators
tenis
16:00Salvatore Caruso - Thomas Fabbiano
tenis
16:00Mikhail Kukushkin - Damir Dzumhur
tenis
16:00Anna Blinkova - Aleksandra Krunic
tenis
16:00Audrey Albie - Jessika Ponchet
tenis
16:00Kulikova/Levashova - Doroshina/Serban
tenis
16:00Anne-Sophie Morandais - Salma Loudili
tenis
16:00Carlota Martinez Cirez - Darya Krasnova
tenis
16:00Bogdan Ionut Apostol - Maxence Broville
tenis
16:00Kopriva/Pospisil - Coria/Zapata Miralles
tenis
16:00Benoit/Simion - Oz/Pirazhenka
tenis
16:00Vlad Andrei Dancu - Doru Junior Borsan
tenis
16:00Bellier/Tchoutakian - Rosenkranz/Simon
tenis
16:00Taylor/Taylor - Bergevi/Lakat
futbol
16:30OFK Grbalj - OFK Titograd
futbol
16:30FK Bokelj - Otrant
futbol
16:30FK Dečić - Jezero Plav
futbol
16:30FK Lovćen - Ibar Rozaje
futbol
16:30FK Mornar - Arsenal Tivat
futbol
16:30Kampala Capital City Authority FC - Uganda Revenue Authority SC
futbol
16:30Kyetume - Proline FC
futbol
16:30FK Shkupi - FK Vardar
futbol
16:30FK Rabotnički - FK Makedonija Gjorče Petrov
futbol
16:30FK Renova - FK Shkëndija
futbol
16:30FK Sileks - FK Borec
futbol
16:30Struga Trim & Lum - Academy Pandev
futbol
16:30NK Triglav Kranj - ND Mura 05
futbol
16:30NK Brda - NK Domžale
futbol
16:30OFK Petrovac - Iskra Danilovgrad
futbol
16:30FK Kom Podgorica - Rudar Pljevlja
futbol
16:30FK Zeta - Mladost Lješkopolje
futbol
16:30Ararat - Ermenistan - FC Ararat Yerevan
futbol
16:30Penarol II - Defensor Sporting II
futbol
16:30FC Krystal Kherson - Nikopol
futbol
16:30FC Real Pharma Ovidiopol - Avanhard Kramatorsk II
basketbol
16:30PBC Lokomotiv Kuban - Darüşşafaka S.K.
tenis
16:30Gian Marco Moroni - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
16:30Julieta Estable - Paula Corbalan
tenis
16:30Antoine Hoang - Gregoire Barrere
tenis
16:30Johannes Haerteis - Tobias Kamke
tenis
16:30Deborah Chiesa - Camilla Scala
tenis
16:30Marina Bassols Ribera - Federica Di Sarra
tenis
16:30Kathinka Von Deichmann - Federica Bilardo
tenis
16:30Popescu/Echeverria Alam - Nieuwboer/Audenaert
tenis
16:30Shuo Feng - Claire Liu
tenis
16:30Koevermans/Chehoudi - Danilchenko/Dimitrova
tenis
16:30Alessandro Ingarao - Gianluca Di Nicola
tenis
16:30Stefano Reitano - Davide Galoppini
tenis
16:30Marco Bortolotti - Clement Tabur
tenis
16:30Ivania Martinich - Maria Lourdes Carle
tenis
16:30Maria Del Rosario Vazquez - Raphaelle Lacasse
tenis
16:30Arguello/Galdos - Vervoort/Sousa
tenis
16:30Pitak/Pitak - Gervais/Georges
tenis
16:30Arbuthnott/Appleton - Gray/Taylor
tenis
16:30Bandecchi/Parrizas-Diaz - Heisen/K. Hobgarski
tenis
16:30Christie/Sanchez - Van Nguyen/Sekulic
tenis
16:30Guttau/Von Massow - Volpi/Monzon
tenis
16:30Gomez/Ore - Salmeron/Serrano
tenis
16:30Martin Cuevas - Luciano Carraro
tenis
16:30Gabriel Alejandro Hidalgo - Enrique Bogo
tenis
16:30Federico Moreno - Gonzalo Villanueva
tenis
16:30Alejo Vilaro - Juan Bautista Torres
tenis
16:31Glvac/Johansson - Kiyamov/Chekhov
diğer
17:00İran - Hindistan
diğer
17:00Avustralya - Çin
diğer
17:00Ukrayna - Estonya
diğer
17:00Knack Randstad Roeselare - Cambrai Volley-Ball
diğer
17:00Minas U19 - Botafogo U19
futbol
17:00OSK Trencianske Stankovce - AFC Nove Mesto nad Vahom
futbol
17:00FC Krasnodar U17 - FC Lokomotiv Moskova U17
futbol
17:00Békéscsaba 1912 Előre SE - Szombathelyi Haladás
futbol
17:00Budaörsi SC - Szeged 2011
futbol
17:00Kazincbarcikai SC - Dunakanyar-Vác FC
futbol
17:00Dorogi FC - BFC Siófok
futbol
17:00Soroksár SC - Gyirmot Sportegyesulet
futbol
17:00Tiszakecske - Budafoki MTE-Ujbuda
futbol
17:00Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork
futbol
17:00FC Bayern Munich U19 - FK Crvena Zvezda U19
futbol
17:00Paris Saint-Germain F.C. U19 - Real Madrid C.F. U19
futbol
17:00Celta De Vigo II - UD Melilla
futbol
17:00Novohrad Lucenec - KFC Komarno
futbol
17:00NK Dubrava - NK Rudeš
futbol
17:00FC Hirnyk Krivoy Rog - SC Tavriya Simferopol
futbol
17:00Mykolaiv II - Alliance Lipova Dolina
futbol
17:00Polissya Zhytomyr - Veres Rivne
futbol
17:00Kalush - Podolye Khmelnitsky
futbol
17:00Sportivo Italiano II - General Lamadrid II
futbol
17:00Iranjavan F.C. - Sardar Bukan
futbol
17:00Brodarac - TEK Sloga
basketbol
17:00Aris Leeuwarden - Eisbären Bremerhaven
basketbol
17:00Al Najma - Samaheej
basketbol
17:00Papagou - Panerythraikos
basketbol
17:00Farsala - AS Evropi Pefkohoriou
basketbol
17:00Ionikos Nea Filadelfeia - Ase Doukas Athens
basketbol
17:00Panelefsiniakos B.C. - KAO Melission
basketbol
17:00APS Aspis Xanthis - Mahites Doxa Pefkon
basketbol
17:00Esperos Kallitheas - Amarousiou
basketbol
17:00AS Lokros Atalantis - Mandraikos
basketbol
17:00P.A.O.K. B.C. - Ionikos Nikeas
tenis
17:00Roberto Cid Subervi - Alexander Ritschard
tenis
17:00Copil/Humbert - Arends/Pel
tenis
17:00Daniela Seguel - Aliona Bolsova Zadoinova
tenis
17:00Michael Mmoh - Edan Leshem
tenis
17:00Benjamin Sigouin - Renzo Olivo
tenis
17:00Roberto Ortega-Olmedo - Botic Van De Zandschulp
tenis
17:00Vega Hernandez/Romboli - Gaio/Pellegrino
tenis
17:00Andreea Amalia Rosca - Anda Ghinga
tenis
17:00Matt Mcbride - Cristian Rodríguez
tenis
17:00Felipe Mantilla - Jack Findel-Hawkins
tenis
17:00Eduardo Nava - Alexandre Reco
tenis
17:00Alexander Cozbinov - Trent Bryde
tenis
17:00Alec Adamson - Tyler Zink
tenis
17:00Takuto Niki - Ryan Goetz
tenis
17:00Juan Pablo Cenoz - Sherif Abohabaga
tenis
17:00Ivailo Keremedchiev - Alex Blumenberg
tenis
17:05Tommaso Carnevale-Miino - Mauricio Astorga
futbol
17:30NK Kamen Ivanbegovina - NK Junak Sinj
futbol
17:30Primorac Biograd na Moru - NK Neretvanac Opuzen
futbol
17:30FC Koper - NK Maribor
futbol
17:30Olimpic Sarajevo - Radnik Hadzici
futbol
17:30HNK Orašje - FK Borac Banja Luka
futbol
17:30Kozara Gradiska - FK Sloboda Tuzla
futbol
17:30NK Sloga Ljubuški - FK Sarajevo
futbol
17:30FK Budućnost Banovići - NK Široki Brijeg
futbol
17:30NK Jedinstvo Bihać - FK Mladost Doboj Kakanj
futbol
17:30NK GOŠK Gabela - FK Radnik Bijeljina
futbol
17:30FK Rudar Prijedor - FK Slavija
futbol
17:30NK Bratstvo Gracanica - FK Velež Mostar
futbol
17:30FK Krupa na Vrbasu - Tuzla City
futbol
17:30Modrica - Zvijezda 09
futbol
17:30Tekstilac - FK Željezničar Sarajevo
futbol
17:30NK Zvijezda Gradačac - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
17:30FK Rudar Kakanj - NK Čelik Zenica
futbol
17:30BSK Bijelo Brdo - NK Sesvete
futbol
17:30NK Dugopolje - HNK Hajduk Split II
futbol
17:30Kustosja - Orijent
futbol
17:30NK Croatia Zmijavc - Osijek II
futbol
17:30Panachaiki - Apollon Smyrni
basketbol
17:30Banvit B.K. - Beşiktaş
tenis
17:30Nielsen/Puetz - Travaglia/Fucsovics
tenis
17:30Giulia Gatto-Monticone - Diāna Marcinkēviča
tenis
17:30Aponasenko/Mihail - Collins/Yudanov
tenis
17:30Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero - Rey Garcia/Sanz-Llaneza Fernandez
tenis
17:30Morandais/Suresh - Parres Azcoitia/Fita Boluda
tenis
17:30Cayre/Reymond - Laurente/Lootsma
tenis
17:30Samuelsson/Frost - Mertens/Heyman
diğer
18:00Sokol Zizkov B - Aritma
futbol
18:00NK Bedem Ivankovo - Marsonia 1909
futbol
18:00HNK Dakovo - NK Vuteks Sloga Vukovar
futbol
18:00NK Aluminij - MND Tabor Sežana
futbol
18:00Lech Poznań II - KS Polkowice
futbol
18:00Real Zaragoza II - CD Cuarte
futbol
18:00Riga - FK Ventspils
futbol
18:00NK Domzale U19 - NK Bravo U19
futbol
18:00Ruch Chorzow - Zagłębie II Lubin
futbol
18:00RiPS - FC Kuusysi Lahti
futbol
18:00FC Nyva Ternopil - Uzhorod
basketbol
18:00Ethnikos Piraeus - Ne Megaridas
basketbol
18:00Eukarpias - Aps Aias Eyosmoy
basketbol
18:00Aigaleo - Pentelis
basketbol
18:00Academic Sofia - Academic Plovdiv
basketbol
18:00WTK Anwil Włocławek - KK Cibona
basketbol
18:00Iraklis - Promitheas Patras
tenis
18:00Kiernan/Ferrante - Reasco Gonzalez/Samudio
tenis
18:00Vladimir Tsirkin - Kirill Davydov
tenis
18:00Liam Caruana - Zachary Svajda
tenis
18:00Dalila Spiteri - Martina Trevisan
tenis
18:00Chiara Scholl - Stefania Rubini
tenis
18:00Axel Geller - Mohamed Abdel-Aziz
tenis
18:00Lisa Pigato - Lucia Bronzetti
tenis
18:00Elisabetta Cocciaretto - Alina Charaeva
tenis
18:00Eva Vedder - Andrea Gamiz
tenis
18:00Maxence Beauge - Boris Fassbender
tenis
18:00Horst Rieder - Riccardo Di Nocera
tenis
18:00Pietro Orlando Fellin - Jacopo Berrettini
tenis
18:00Victoria Ariadna Beccio - Candela Bugnon
tenis
18:00Dolores Molina Portela - Maria Paulina Perez-Garcia
tenis
18:00Jessica Plazas - Betina Buris
tenis
18:00Ronald Hohmann - Nick Hardt
tenis
18:00Sofia Sewing - Katya Townsend
tenis
18:00Victoria Emma - Anastasia Nefedova
tenis
18:00Jessica Failla - Vanessa Ong
tenis
18:00Lauren Proctor - Lisa Mays
tenis
18:05Sebastian Fanselow - Tadeas Paroulek
futbol
18:15Al-Markhiya Sports Club - Al-Mesaimeer Sports Club
futbol
18:15Al Kharaitiyat SC - Al Bidda SC
futbol
18:15Muaither SC - FC Al Shamal
futbol
18:20Al Thuqbah - Al Khaleej Khor Fakkan
futbol
18:25Al Jahra SC Kuwait - Khaitan Sporting Club
futbol
18:25Al Fahaheel - Al Salibikhaet SC
diğer
18:30Slovenya - Rusya
diğer
18:30Almanya - Slovakya
diğer
18:30Sircolo Militar U19 - Tijuca U19
diğer
18:30Meteor Praha B - Podoli D
diğer
18:30MFF E - Meteor A
futbol
18:30Al-Kawkab - Al Taqdom
futbol
18:30Atlético Ibañés - La Roda CF
futbol
18:30Al-Ittihad Bahreyn - Qalali Club
futbol
18:30Malkiya Club - Isa Town FC
futbol
18:30FK Banga Gargždai - FK Palanga
basketbol
18:30Al Ahli Manama - Al Ittihad Bahreyn
tenis
18:30Casper Ruud - Alexander Bublik
tenis
18:30Molchanov/Sitak - González/Qureshi
tenis
18:30Altuğ Çelikbilek - Ramkumar Ramanathan
tenis
18:30Quentin Halys - Arthur Rinderknech
tenis
18:30Roy Smith - Ryan Shane
tenis
18:30Sekou Bangoura - Peter Polansky
tenis
18:30Kyle Seelig - Jeffrey John Wolf
tenis
18:30David Volfson - Eliot Spizzirri
tenis
18:30Juan Sebastian Gomez - Matt Kuhar
tenis
18:30Kiranpal Pannu - Rinky Hijikata
tenis
18:30Murkel Alejandro Dellien Velasco - Enzo Wallart
futbol
18:45Angra dos Reis Esporte Clube U20 - Clube Atlético da Barra da Tijuca U20
futbol
18:45Nova Cidade U20 - Serrano U20
futbol
18:45Sao Goncalo U20 - Serra Macaense U20
futbol
18:45Sampaio Corrêa U20 - Duque de Caxias U20
futbol
18:55Al Ain Al-Atawlah - Al-Ta'ee
futbol
19:00Wisła Płock - Legia Warsaw
futbol
19:00Teplice - FK Mladá Boleslav
futbol
19:00FC Spartak Trnava - FK Senica
futbol
19:00Notodden FK - KIL Toppfotball
futbol
19:00Aalesunds FK - KFUM
futbol
19:00Sandefjord Fotball - Strømmen IF
futbol
19:00Skeid Fotball - Sogndal Fotball
futbol
19:00Ullensaker/Kisa IL - FK Jerv
futbol
19:00IK Start - Nest-Sotra Fotball
futbol
19:00Parnu JK - Helios Voru
futbol
19:00JK Narva Trans - JK Tammeka Tartu
futbol
19:00Maardu Linnameeskond - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Vasas SC - MTK Budapest
futbol
19:00CF Calamocha - CD Binéfar
futbol
19:00Kokkolan Palloseura - Nykarleby IK
futbol
19:00HNK Šibenik - NK Hrvatski Dragovoljac
futbol
19:00NK Međimurje - HNK Cibalia
futbol
19:00Onze Createurs - Stade Malien
futbol
19:00Black Stars Basel - USC Kita
futbol
19:00Skjold U21 - FC BSF U21
futbol
19:00Buducnost Podgorica - Sutjeska
basketbol
19:00Unieuro 2.015 Forli - Baltur Cento
basketbol
19:00Tofaş - Royal Halı Gaziantep
tenis
19:00Demoliner/Middelkoop - Zelenay/Sharan
tenis
19:00Lou Brouleau - Veronica Cepede Royg
tenis
19:00Benoît Paire - Richard Gasquet
tenis
19:00Boris Boronin - Vitaly Bainev
futbol
19:05Jeddah Club - Najran SC
futbol
19:05Al-Ansar Medina - Al-Bukayriyah
futbol
19:30FC Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn
futbol
19:30Arandina CF - Burgos CF
tenis
19:30Doldan/Doldan - Morales/Pitt
tenis
19:30Peter Bothwell - Connor Farren
tenis
19:30Harrison Adams - Jean Thirouin
tenis
19:30Austin Rapp - Nicolas Mejia
tenis
19:30Seone Mendez - Olga Saez Larra
tenis
19:30Matteo Gigante - Walter Trusendi
tenis
19:30Andrea Gola - Federico Iannaccone
tenis
19:30Bortolotti/Turchetti - Borroni/Fellin
tenis
19:30Gerch/Ejupovic - Diarra/Martin
tenis
19:30Alcalde/Neagu - Ingarao/Reitano
tenis
19:30Bertuccioli/Picchione - Troicki/Tabur
tenis
19:30Besada/Moreno - Vilaro/Doria
tenis
19:30Guillermina Naya - Eduarda Piai
tenis
19:30Jonathan Gray - Andrew Watson
tenis
19:30Guido Ivan Justo - Jose Olivares
tenis
19:30Amicuzi/Vazquez - Ganga/Lacasse
futbol
19:45Kings SC - SC Riverball
futbol
19:45Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
basketbol
19:45Kralovsti Sokoli - BC Kolín
futbol
19:55Olympiacos F.C. - Tottenham Hotspur
futbol
19:55Club Brugge K.V. - Galatasaray S.K.
futbol
19:55Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
19:55Club Brugge - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Olympiakos - Tottenham (beIN SPORTS HD 2)
diğer
20:00SOGIPA U19 - Sada Cruzeiro U19
futbol
20:00CD Lugo - SD Ponferradina
futbol
20:00SD Huesca - Albacete Balompié
futbol
20:00CF Fuenlabrada - Real Zaragoza
futbol
20:00Stal Mielec - GKS Tychy
futbol
20:00Olimpia Grudziądz - LKS Nieciecza
futbol
20:00Raufoss IL - HamKam
futbol
20:00Extension Gunners FC - Miscellaneous FC
futbol
20:00Gaborone United FC - Botsvana Defence Force XI
futbol
20:00Jwaneng Galaxy - Botswana Police XI
futbol
20:00Orapa United FC - Gilport Lions
futbol
20:00SC Schwaz - SVG Reichenau
futbol
20:00Aqvital Csakvar - Szolnoki MÁV FC
futbol
20:00Győri ETO - Nyíregyháza Spartacus FC
futbol
20:00SV Heimstetten - VfB Eichstätt
futbol
20:00TuS Marienborn - Speyer
futbol
20:00CA Fenix Pilar II - Club Almirante Brown II
futbol
20:00Siquinala - Club Xelajú MC
futbol
20:00Knattspyrnufélag Reykjavíkur U19 - Breidablik Augnablik U19
basketbol
20:00Nuwaidrad - Al Bahreyn
basketbol
20:00Galatasaray Medical Park - Türk Telekom B.K.
tenis
20:00Raja/Reyes-Varela - Granollers/Granollers
tenis
20:00James Kent Trotter - Roberto Quiroz
tenis
20:00Egor Gerasimov - Adrian Mannarino
tenis
20:00Sergey Proshin - Aleksandr Smirnov
tenis
20:00Emilio Gomez - Ben Patael
tenis
20:00González/Siljestrom - Lammons/Sancic
tenis
20:00Donald Young - Gonzalo Escobar
tenis
20:00Tyler Mercier - Sebastian Eguez
tenis
20:00Gibbens/Nunez - Villavicencio Castro/Pomar
tenis
20:00Akilah James - Margarita Skryabina
tenis
20:00Olivia Peet - Dasha Ivanova
tenis
20:00Savannah Broadus - Maria Jose Portillo Ramirez
tenis
20:00Alycia Parks - Gianna Pielet
diğer
20:15St.Louis Cardinals - Washington Nationals
diğer
20:15Ev sahibi (run) - Deplasman (run)
futbol
20:15Atlantis II - CLE
basketbol
20:15Bilbao Basket - FIATC Joventut Badalona
futbol
20:30Mamelodi Sundowns F.C. - SuperSport United F.C.
futbol
20:30Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedz Legnica
futbol
20:30Hardt - 1. FC Bocholt
futbol
20:30Ehrang Pfalzel - SG Arzfeld
futbol
20:30CD Quintanar del Rey - Villacanas
futbol
20:30CD Basconia - Vitoria
futbol
20:30Sociedad Cultural Deportiva Durango - Juventud Deportiva Somorrostro
futbol
20:30Tolosa - CD Ariznabarra
futbol
20:30Metternich - Rot-Weiss Koblenz
basketbol
20:30Polski Cukier SIDEn Toruń - BK VEF Rīga
basketbol
20:30BC Khimki - KK Zadar
tenis
20:30Marray/Smith - Wright/Tutu
tenis
20:30Fernando Verdasco - Filip Krajinović
diğer
21:00Hollanda - Çek Cumhuriyeti
futbol
21:00Warta Poznań - OKS Odra Opole
futbol
21:00NSÍ Runavík - KÍ Klaksvík
futbol
21:00Atletico Mineiro U20 - EC Vitoria Salvador U20
futbol
21:00Botafogo de Futebol e Regatas U20 - Chapecoense AF U20
futbol
21:00Corinthians U20 - Clube Atlético Paranaense U20
futbol
21:00Coritiba Foot Ball Club U20 - Vasco da Gama U20
futbol
21:00Santos FC U20 - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
futbol
21:00Novo Horizonte U19 - Santa Cruz RS U19
futbol
21:00Azuqueca - UB Conquense
futbol
21:00CD Tarancon - CD Pedroñeras
futbol
21:00CD Puertollano - UD Almansa
futbol
21:00Utebo FC - Belchite 97
futbol
21:00Villanueva CF - CD Sariñena
futbol
21:00CD Valdefierro - Sd Borja
futbol
21:00Urduliz - Santutxu FC
futbol
21:00CD Santurtzi - Sodupe UC
futbol
21:00SD Balmaseda FC - Club Portekizete
futbol
21:00Sestao River Club - SD Deusto
futbol
21:00SD Beasain - Pasaia K.E.
futbol
21:00FC Basel II - Bavois
futbol
21:00Sant Andreu Sao Paulo - Comercial de Ribeirão Preto
futbol
21:00Figueirense II - Brusque Futebol Clube
futbol
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - C.S.D. Municipal
futbol
21:00Sao Paulo U20 - Sociedade Esportiva Palmeiras U20
futbol
21:00EC São Bernardo - Ferroviário Atlético Clube
futbol
21:00Nacional Sao Paulo - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
futbol
21:00SC Atibaia - Esporte Clube Taubaté
futbol
21:00Desportivo Brasil - Rio Claro Futebol Clube
futbol
21:00Goncalense - Campos AA
futbol
21:00Sao Goncalo E.C - Serra Macaense
futbol
21:00Nova Cidade - Serrano Petropolis
futbol
21:00Audax Rio de Janeiro Esporte Clube - AD Itaborai
futbol
21:00America FutbolClub - Bonsucesso Futebol Clube
futbol
21:00Goytacaz - Friburguense Atlético Clube
futbol
21:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - Duque de Caxias Futebol Clube
futbol
21:00AS Police Bamako - AS Real Bamako
futbol
21:00Angra dos Reis Esporte Clube - Clube Atlético da Barra da Tijuca
futbol
21:00Olaria Atlético Clube - EC Tigres do Brasil
basketbol
21:00Aquila Basket Trento - Telekom Baskets Bonn
basketbol
21:00Leyma Basquet Coruna - Club Ourense Baloncesto
basketbol
21:00Reggio Emilia - Zorg en Zekerheid Leiden
tenis
21:00Martinich/Ortenzi - Bueno/Ccuno
tenis
21:00Cascino/Marchetti - Vedder/Visscher
tenis
21:00Alkio/Compson - Ponomar/Stephens
tenis
21:00Cavalle-Reimers/Payola - Bilardo/Spiteri
tenis
21:00Di Sarra/Cocciaretto - Chiesa/Von Deichmann
tenis
21:00Leykina/Poznikhirenko - Moratelli/Sabino
tenis
21:00Delai/Pigato - Carreras/Malmqvist
tenis
21:00Alexander Lebedev - Sam Riffice
tenis
21:00Alexander Sarkissian - George Goldhoff
tenis
21:00Emilio Nava - Dragos Ignat
tenis
21:00Lukas Greif - Edoardo Graziani
diğer
21:30Belçika - Sırbistan
diğer
21:30Fransa - İtalya
diğer
21:30Finlandiya - Türkiye
futbol
21:30UD Fraga - CD Robres
futbol
21:30A.S.D. Atletico Arezzo - Juventus U23
futbol
21:30Real Pilar II - Argentino de Merlo II
futbol
21:30Canedense U20 - Abadia U20
futbol
21:30Monte Cristo EC U20 - Inhumas U20
futbol
21:30CD Toledo - CD Torrijos
futbol
21:30Bragantino clube Do Para - Paysandu Sport Club
futbol
21:30Dock Sud II - Asociacion Deportiva Berazategui II
futbol
21:30Ferroviário - Uniclinic
futbol
21:30Pacajus - Horizonte FC
basketbol
21:30Baloncesto Fuenlabrada - CB Gran Canaria
basketbol
21:30Brescia - Hapoel Holon
basketbol
21:30Consultinvest VL Libertas Pesaro - Sutor Basket Montegranaro
tenis
21:30M. Redlicki/Withrow - Johnson/Johnson
tenis
21:30Alexander Erler - Mikael Torpegaard
tenis
21:30Johnson/Johnson - Baiant/Trocker
tenis
21:30Murillo/Santamaria - Casso/Estrella
futbol
21:45Ballymena United F.C. - Rangers U21
futbol
21:45Tiverton Town F.C. - Merthyr Town FC
futbol
21:45Edenderry Town - Killester Donnycarney
futbol
21:45Glenavon F.C. II - FC Crusaders II
futbol
21:45FC Coleraine II - Ballymena United F.C. II
futbol
21:45Glentoran Belfast United II - FC Linfield II
futbol
21:45St. Mochta's FC - Bluebell United F.C.
futbol
21:45Malahide United - Liffey Wanderers
futbol
21:45Grays Athletic F.C. - Tilbury
futbol
21:45Worksop Town F.C. - Wisbech Town FC
futbol
21:45Runcorn Town F.C. - Charnock Richard
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Manchester City
futbol
22:00Atletico Madrid - Juventus F.C.
futbol
22:00Bayer 04 Leverkusen - Lokomotiv Moskova
futbol
22:00Paris Saint-Germain F.C. - Real Madrid C.F.
futbol
22:00FC Bayern Munich - FK Crvena Zvezda
futbol
22:00GNK Dinamo Zagreb - Atalanta B.C.
futbol
22:00Deportivo de La Coruña - CD Numancia
futbol
22:00Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
futbol
22:00Maynooth University Town - Ballymun
futbol
22:00AD Grecia - C.S. Herediano
futbol
22:00Juventud de Las Piedras - C.A. Progreso
futbol
22:00Racing Club de Montevideo - River Plate Montevideo
futbol
22:00Liverpool Montevideo - Centro Atlético Fénix
futbol
22:00Club Almagro KF - Club Deportivo Madridejos
futbol
22:00Illescas - Albacete Balompié II
futbol
22:00Newbridge Town - Wayside Celtic
futbol
22:00Atletico Madrid - Juventus (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Shakhtar Donetsk - Manchester City (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
22:00Real Canoe - Club Melilla Baloncesto
tenis
22:00Walkow/Drzewiecki - Johnson/Whitehouse
tenis
22:00Aneta Laboutkova - Jessica Livianu
tenis
22:00Dalayna Hewitt - Gracie Epps
tenis
22:00Jaedan Brown - McCartney Kessler
diğer
22:10Colorado Rockies - New York Mets
futbol
22:15Fylkir - Knattspyrnufélagið Víkingur
futbol
22:30Fortaleza Zipaquira - Valledupar F.C.
futbol
22:30Deportivo Petare - Caracas
futbol
22:30Atlético Venezuela - Estudiantes De Caracas
futbol
22:30Sporting U19 - Vitória Setubal F.C. U19
tenis
22:30Sumit Sarkar - Oliver Crawford
tenis
22:30Ricardo Rodriguez - Govind Nanda
tenis
22:30Adrian Oetzbach - Alex Rybakov
tenis
22:30Christian Langmo - Hugo Gaston
diğer
22:37Oakland Athletics - Kansas City Royals
diğer
22:40Arizona Diamondbacks - Miami Marlins
futbol
23:00Barranquilla F.C. - Tigres Futbol Club
futbol
23:00Carabobo FC - Atletico Furrial
futbol
23:00Deportivo La Guaira - Gran Valencia FC
futbol
23:00Estudiantes de Mérida - Atlético El Vigía
futbol
23:00Lala - Angostura FC
futbol
23:00Deportivo Lara - Llaneros
futbol
23:00Portuguesa - Trujillanos
futbol
23:00Juventus FC Managua - Real Estelí F.C.
futbol
23:00Fram Reykjavík U19 - Grotta Kria U19
futbol
23:00Caledonia AIA - Defence Force FC
tenis
23:00Cash/Mcnally - Novikov/Hach Verdugo
tenis
23:00Kwiatkowski/Polansky - Broady/Gomez-Herrera
futbol
23:30Deportivo Guastatoya - Antigua GFC
tenis
23:30Lee/Nefedova - Pielet/Townsend
tenis
23:30Bridgforth/Peet - Broadus/Ong
diğer
23:59Sao Bernardo U19 - Ibipaura U19
futbol
00:00Universidad de Kosta Rika - San Carlos
futbol
00:00Aragua - Yaracuy
futbol
00:00Monagas SC - Dynamo Puerto
futbol
00:00C.D. Marathón - C.D. Real Sociedad Tocoa
futbol
00:10Talleres de Córdoba - Club Atlético Banfield
diğer
00:30Sao Bernardo U21 - Limeira U21
futbol
00:30HFX Wanderers - Forge
futbol
00:30Deportivo Sanarate - Deportivo Iztapa
futbol
00:30Agila F.C. - Independiente San Vicente
futbol
00:30El Vencedor - C.D. Municipal Limeño
futbol
00:30Jocoro - Once Municipal
tenis
00:30Pasha/Schnur - Quiroz/Escobar
diğer
01:00Crescer Rio Claro U19 - Sao Jose U19
futbol
01:00Cruz Azul - Tigres de la UANL
futbol
01:00Cruzeiro Esporte Clube U20 - Sport Club Internacional U20
futbol
01:00AD Atletica Gloriense - CD Caninde
futbol
01:00Academia Puerto Cabello - Titanes
futbol
01:00Deportivo Táchira - Real Frontera
futbol
01:00Cerro Largo FC - Defensor Sporting
futbol
01:00Goiás Esporte Clube - Cuiabá Esporte Clube
futbol
01:00La Horquetta SA - Santa Rosa
tenis
01:30Daniell/Parks - Wijesundera/James
diğer
01:35New York Yankees - Los Angeles Angels
diğer
02:00Suzano U19 - SESI U19
futbol
02:00Rampla Juniors - C.A. Peñarol
futbol
02:00Ottawa Fury FC - Tampa Bay Rowdies
basketbol
02:00Esperia U19 - Associacao Realizar U19
diğer
02:05Pittsburgh Pirates - Seattle Mariners
diğer
02:05Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays
futbol
03:30Corinthians - Independiente DV (S SPORT HD)
futbol
19:55Getafe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Basel - Krasnodar (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:55E.Frankfurt - Arsenal (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:55PSV - Sporting Lisbon (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
20:30Anadolu Efes - Zadar (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Slovan Bratislava - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Roma - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Manchester Utd - Astana (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
03:30Colon - Atletico Mineiro (S SPORT HD)
futbol
19:00BB Erzurumspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:30Göztepe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Cagliari - Genoa (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Strasbourg - Nantes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00Southampton - Bournemouth (S SPORT HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Leicester - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
15:00Kasımpaşa - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Altay - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Osmanlıspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
16:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Everton - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester City - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:30Kayserispor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
18:00Anadolu Efes - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Adana Demirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Juventus - Verona (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Reims - Monaco (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Milan - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:30Sassuolo - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Giresunspor - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00West Ham - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
16:00Bologna - Roma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Rennes - Lille (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Eskişehirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Angers - St.Etienne (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
18:30Arsenal - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
19:00Y.Malatyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Atalanta - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Akhisarspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Lazio - Parma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Beşiktaş - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sivasspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
14:00Jazz - PistonsCanlı
basketbol
14:00SSHOR-71 Timiryazevskaya U17 - Gloriya U17Canlı
basketbol
14:00Liaoning Dinosaurs - Niigata Albirex BBCanlı
basketbol
13:45Zamboanga Family`s Brand Sardines - Cebu City SharksCanlı
basketbol
15:30Manila Stars - Navotas Uni-Pak Sardines
basketbol
16:00SA Stratoniou - Pas Giannina
basketbol
16:00Ryukyu Golden Kings Okinawa - Shenzhen Aviators
basketbol
16:30PBC Lokomotiv Kuban - Darüşşafaka S.K.
basketbol
17:00Aris Leeuwarden - Eisbären Bremerhaven
basketbol
17:00Al Najma - Samaheej
basketbol
17:00Papagou - Panerythraikos
basketbol
17:00Farsala - AS Evropi Pefkohoriou
basketbol
17:00Ionikos Nea Filadelfeia - Ase Doukas Athens
basketbol
17:00Panelefsiniakos B.C. - KAO Melission
basketbol
17:00APS Aspis Xanthis - Mahites Doxa Pefkon
basketbol
17:00Esperos Kallitheas - Amarousiou
basketbol
17:00AS Lokros Atalantis - Mandraikos
basketbol
17:00P.A.O.K. B.C. - Ionikos Nikeas
basketbol
17:30Banvit B.K. - Beşiktaş
basketbol
18:00Ethnikos Piraeus - Ne Megaridas
basketbol
18:00Eukarpias - Aps Aias Eyosmoy
basketbol
18:00Aigaleo - Pentelis
basketbol
18:00Academic Sofia - Academic Plovdiv
basketbol
18:00WTK Anwil Włocławek - KK Cibona
basketbol
18:00Iraklis - Promitheas Patras
basketbol
18:30Al Ahli Manama - Al Ittihad Bahreyn
basketbol
19:00Unieuro 2.015 Forli - Baltur Cento
basketbol
19:00Tofaş - Royal Halı Gaziantep
basketbol
19:45Kralovsti Sokoli - BC Kolín
basketbol
20:00Nuwaidrad - Al Bahreyn
basketbol
20:00Galatasaray Medical Park - Türk Telekom B.K.
basketbol
20:15Bilbao Basket - FIATC Joventut Badalona
basketbol
20:30Polski Cukier SIDEn Toruń - BK VEF Rīga
basketbol
20:30BC Khimki - KK Zadar
basketbol
21:00Aquila Basket Trento - Telekom Baskets Bonn
basketbol
21:00Leyma Basquet Coruna - Club Ourense Baloncesto
basketbol
21:00Reggio Emilia - Zorg en Zekerheid Leiden
basketbol
21:30Baloncesto Fuenlabrada - CB Gran Canaria
basketbol
21:30Brescia - Hapoel Holon
basketbol
21:30Consultinvest VL Libertas Pesaro - Sutor Basket Montegranaro
basketbol
22:00Real Canoe - Club Melilla Baloncesto
basketbol
02:00Esperia U19 - Associacao Realizar U19
basketbol
20:30Anadolu Efes - Zadar (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
16:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
18:00Anadolu Efes - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Visakha - Boeung KetCanlı
futbol
14:00Club Eagles - United VictoryCanlı
futbol
14:00Hamburg (Amatörler) - Borussia (Amatörler)Canlı
futbol
13:57Manchester City team - Manchester United teamCanlı
futbol
13:45Ansan Police FC - Ansan GreenersCanlı
futbol
13:15FC Anyang - Suwon FCCanlı
futbol
13:15Gwangju FC - Bucheon FC 1995Canlı
futbol
13:00FC Shakhtar Donetsk U19 - Manchester City U19Canlı
futbol
13:00Daejeon Korail FC - Sangju Sangmu PhoenixCanlı
futbol
12:45Vissel Kobe - Kawasaki FrontaleCanlı
futbol
12:45Ventforet Kofu - Hosei UniversityCanlı
futbol
12:45Sanfrecce Hiroshima - Oita TrinitaCanlı
futbol
14:30Persib Bandung - Semen Padang F.C.
futbol
14:30Atrak Bojnourd - Kheybar Khorramabad
futbol
14:30Naft Gachsaran F.C. - Shohada Babolsar
futbol
14:30Kaspian Qazvin - Shahrdari Hamedan
futbol
14:45Albirex Niigata Singapore - Balestier Khalsa FC
futbol
14:45Home United FC - Courts Young Lions
futbol
14:45Geylang International - Warriors Singapore
futbol
14:45Mes Novin Kerman - Shahrdari Astara
futbol
15:00Telavi - FC Shukura Kobuleti
futbol
15:00Spartaki-Tskhinvali - FC Guria Lanchkhuti
futbol
15:00Shevardeni-1906 Tbilisi - FC Zugdidi
futbol
15:00FC Spartak Moskova U17 - FC Rubin Kazan U17
futbol
15:00Ratchaburi F.C. - Buriram United F.C.
futbol
15:00Yury Konoplev academy U17 - FC Dynamo Moskova U17
futbol
15:00Bangkok United F.C. - Port FC
futbol
15:00Atlético Madrid U19 - Juventus F.C. U19
futbol
15:00Olympiacos F.C. U19 - Tottenham Hotspur U19
futbol
15:00Bayer 04 Leverkusen U19 - Lokomotiv Moskova U19
futbol
15:00Honved U19 - MTK Budapest U19
futbol
15:00Shabana - St. Josephs Youth
futbol
15:00Migori - Northern Wanderers
futbol
15:00Nairobi Stima - Ushuru F.C.
futbol
15:00Talanta - Coast Stima
futbol
15:00Bandari F.C. - Zoo Kericho
futbol
15:00Bidco United - Nairobi City Stars
futbol
15:00Fortune Sacco - APS Bomet
futbol
15:00ŠK Slovan Bratislava U19 - Spartak Trnava U19
futbol
15:00CA San Miguel II - Colegiales II
futbol
15:00Talleres de Remedios de Escalada II - Club Social y Deportivo Tristán Suárez II
futbol
15:00High Quality United - Ugyen Academy F.C.
futbol
15:00Pellana - Ialyssos
futbol
15:00Chooka Talesh - Shahrdari Bam
futbol
15:00R&F - Southern District RSA
futbol
15:15Brunei DPMM FC - Tampines Rovers FC
futbol
15:15Noah Yerevan - Shirak F.C.
futbol
15:30Yuen Long II - Eastern Sports Club II
futbol
15:30Ihud Bnei Kfar Kara - Maccabi Bnei Raina
futbol
15:30Foolad Novin F.C. - Milad Mehr
futbol
15:30Pegasus II - Happy Valley AA II
futbol
15:30Shahrdari Mahshahr - Melli Hafari
futbol
15:45Al-Karkh SC - Al-Sinaat Al-Kahrabaiya
futbol
15:45Baghdad - Al-Quwa Al-Jawiya
futbol